fbpx
Connect with us

Bombë: Julian Draxler transferohet te gjiganti italian për 15 milionë euro!

Sport

Bombë: Julian Draxler transferohet te gjiganti italian për 15 milionë euro!

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Bombë: Julian Draxler transferohet te gjiganti italian për 15 milionë euro!Julian Draxler është shumë pranë transferimit në Serie A.raporton Corriere dello Sport, Lazio synon transferimin e Draxler dhe Lacialët kanë përgatitur një ofertë prej 15 milionë eurove për sulmuesin gjerman.
a

Parisienët janë të gatshëm ta pranojnë ofertën e Lazios, pasiqë kontrata e gjermanit skadon verën e ardhshme.Draxler ka rënë dakord që në Olimpico të përfitojë 30% më pak se te PSG dhe marrëveshja pritet të arrihet ditët në vijim.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top