fbpx
Connect with us

Bohet nami n’rrjete publikohet video e Melinda Ademit ku shihet me t’dashurin e saj duke u…

tjera

Bohet nami n’rrjete publikohet video e Melinda Ademit ku shihet me t’dashurin e saj duke u…

Melinda Ademi si një repere e re në skenën muzikore ka marrë vëmendjen e publikut me anë të këngëve që janë pritur mjaft mirë.Përkundër interesimit për projektet e saj muzikore, publiku ka qenë vazhdimisht i interesuar edhe për statusin e këngëtares, se a është në lidhje apo jo asaj iu publikua video me te dashurin e saj do befasoheni shtype rekl,am dhe shikojeni vide,on e me poshtme:

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

To Top