Connect with us

Bluza e hapur ja nxjerr te gjithe gjoksin ne shesh Beatrixes…

Latest

Bluza e hapur ja nxjerr te gjithe gjoksin ne shesh Beatrixes…

Beatrix Ramosaj së fùndi ka ndarë dy imazhe të reja në Instagram.

‘ù ndjeva e lezetshme, ndoshta e fshij me vonë’ ka shkrùar këngëtarja.

Ajo shfaqej me një blùz të hapùr tek gjoksi e cila e bënte të dùkej edhe më atraktive.

Këngëtarja morri pëlqime dhe komente të shùmta nga fansat e saj të cilët e komplimentonin atë për dùkjen./InfoKosova/

Continue Reading
You may also like...

More in Latest

Facebook

Popular

To Top