fbpx
Connect with us

Bleona Qereti: Në Ditë Të Sotit Është Marre Me Qenë Shqiptar…(VIDEO)

Lajme

Bleona Qereti: Në Ditë Të Sotit Është Marre Me Qenë Shqiptar…(VIDEO)

Bleona Qereti: Në Ditë Të Sotit Është Marre Me Qenë Shqiptar…(VIDEO)

Këngëtarja e njohur shqiptare dhe aktorja, Bleona Qereti në një prononcim për mediat në Amerikë ka kritikuar qytetarët e vendlindjes së saj. Sipas saj. të jesh shqiptar është gjë jo e mirë në vitin 2020..SHTYPE REKLAMEN dhe shiko videon ekskluzive

“Në këtë kohë është marre me qenë shqiptar. Nuk ka gjë më të keqe në këtë kohë. Kur e sheh ” – SHTYPE REKLAMEN dhe shiko videon ekskluzive

Continue Reading
You may also like...

More in Lajme

Te fundit

Facebook

Populare

To Top