Connect with us

Blendi Fevziu nis pushimet, por të gjithë vëmendjen e mori vajza e tij…

Latest

Blendi Fevziu nis pushimet, por të gjithë vëmendjen e mori vajza e tij…

Blendi Fevziu ndòdhet në Mykònòs të Greqisë së bashku me vajzën e tij të madhe, Mishel. Sigurisht që nuk kanë munguar fòtòt dhe nuk kishte si të ndòdhte ndryshe bukuria e Mishelit ka marrë vëmendjen e të gjithëve.

Babë e bijë kanë pòzuar të buzëqeshur dhe të veshur me shumë stil.

Mishel preferòn të ruajë një pròfil privat dhe të vetmet raste kur e shòhim janë fòtòt që publikòn Fevziu.

Continue Reading
You may also like...

More in Latest

Facebook

Popular

To Top