fbpx
Connect with us

Blen shtëpi me çmim të ulët, b efasohet çfarë kishte në oborr…

Lajme

Blen shtëpi me çmim të ulët, b efasohet çfarë kishte në oborr…

Kur 35-vjeçari John Reynolds nga Teksasi bleu një shtëpi me tre dhoma gjumi në qytetin e vogël të Mineral We lls për vetëm 20,000 dollarë.

Ai nuk kishte ide se çfarë do të gjente në oborrin e saj. Ai pl anifikoi të r inovonte dhe shiste shtëpinë në mënyrë që të fitonte para, dhe pastaj zbu loi një pishinë të madhe noti në oborr nën bar dhe gjethe.

John, i cili normalisht punon si teknik mje kësor, u ndje sikur kishte fituar lotarinë dhe as nuk donte ta shiste shtëpinë më. “Unë u ndjeva sikur rastësisht hasa në një biletë lotarie. Unë kurrë në një milion vjet nuk mendova se do të blija një pronë që do të kishte një pishinë.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajme

To Top