fbpx
Connect with us

‘Bishat’ e Aubameyang ‘pushtojnë’ Londrën, sulmuesi i fiksuar pas makinave

Sport

‘Bishat’ e Aubameyang ‘pushtojnë’ Londrën, sulmuesi i fiksuar pas makinave

‘Bishat’ e Aubameyang ‘pushtojnë’ Londrën, sulmuesi i fiksuar pas makinave

Futbollisti i Arsenal Pierre Emenick Aubameyang është një njeri mjaft i fikësuar pas makinave luksoze.Në oborrin e shtëpisë së tij në Londër humb mes makinave të shumta sportive e luksoze, ku natyrisht që nuk mund të mungojnë emrat më të mëdhenj të prodhuesve si Lamborghini e Ferrari.Sulmuesi nga Gambia rinovoi pak ditë më parë kontratën me Arsenalin dhe u shndërrua në një nga futbollistët më të paguar në kampionatin anglez, por edhe më gjerë.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

To Top