fbpx
Connect with us

Bisedimet kanë filluar: Mesut Ozil nga janari në Serie A

Sport

Bisedimet kanë filluar: Mesut Ozil nga janari në Serie A

Bisedimet kanë filluar: Mesut Ozil nga janari në Serie A

Gjiganti italian beson se Mesut Ozil mund të luaj ende në nivele të larta dhe ka vendosur që tia jep një mundësi.Siç raporton portali i njohur spanjoll Don Balon, Milan ka vendosur që ta transferojë Mesut Ozilin.Rosonerët kanë nisur bisedimet me përfaqësuesit e 32-vjeçarit, i cili nuk bën pjesë në planet e Artetas.

Te Milani besojnë se Ozil mund ta ndihmojë skuadrën me eksperiencën dhe kualitetet që posedon.Topçinjtë janë të gatshëm që ta lënë të lirë edhe në janar me kosto zero, pasiqë paga e turkut është 200.000 euro në javë.Ozil është i gatshëm të pranojë pagë më të ulët në mënyrë që të transferohet në San Siro dhe sipas të gjitha gjasave në janar do ta vesh fanellën e Milanit.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top