fbpx
Connect with us

Bild: Inter kërkoi shkëmbimin Eriksen-Boateng!

Sport

Bild: Inter kërkoi shkëmbimin Eriksen-Boateng!

Bild: Inter kërkoi shkëmbimin Eriksen-Boateng!

Inter raportohet se kishte kërkuar shkëmbimin e Christian Eriksen me mbrojtësin e Bayern Munich, Jerome Boateng.Bild raporton se Neroazzurët kanë kontaktuar me bavarezët dhe kanë shtruar në tavolinë opsionin e shkëmbimit të danezit me mbrojtësin gjerman.Trajneri i Bayern Munich, Hansi Flick ishte i interesuar për shërbimet e Eriksen mirëpo gjithashtu nuk dëshironte të privohej nga shërbimet e mbrojtësit Boateng kështu që refuzoi një ofertë të tillë duke e lënë danezin në Milano të paktën deri në janar.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top