fbpx
Connect with us

Biankonerët i vendosin çmimin, Dybala drejt largimit nga Juventusi

Sport

Biankonerët i vendosin çmimin, Dybala drejt largimit nga Juventusi

Siç raporton Todofichajes.com, Juventus kërkon 85 milionë euro për ta lënë të lirë argjentinasin.

Paulo Dybala është njëri nga lojtarët më të përfolur saher që afrohet merkato.

Siç raporton Todofichajes.com, Juventus kërkon 85 milionë euro për ta lënë të lirë argjentinasin.

Interesim për Dybalan ka shfaqur Manchester United dhe Chelsea, ndërsa për argjentinasin ky pritet të jetë sezoni i fundit në Torino.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

To Top