fbpx
Connect with us

Berat Buzhala: Dhandrri Im Saher E Nis Fol Për Islamin ‘Shuplak’ Gojës I Mshoj

tjera

Berat Buzhala: Dhandrri Im Saher E Nis Fol Për Islamin ‘Shuplak’ Gojës I Mshoj

Harmonia fetare në Kosovë është meritë e shumicës myslimane.SHTYPE REKLAMEN dhe shiko videon ekskluzive

Ata që thonë se jam anti-islamist, shpifin ult.Dhëndri im është musliman kombi mbi të gjitha jemi shqiptar secili në besimin e tij duhet me e desht harmoninë fetare ka pas tendenca me kriju ndasi por kujtoj se nuk ja kanë arritur, por.. / SHTYPE REKLAMEN dhe shiko videon ekskluzive

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

Te fundit

Facebook

Populare

To Top