fbpx
Connect with us

Benzema nga sezoni i ardhshëm te gjiganti europian

Sport

Benzema nga sezoni i ardhshëm te gjiganti europian

Benzema nga sezoni i ardhshëm te gjiganti europian

Karim Benzema është njëri nga lojtarët që pritet të largohet nga Reali në fund të sezonit.

Mirëpo Perez është i gatshëm ta përfshijë Benzeman në operacionin për transferimin e Kylian Mbappe.

Parisienët gjithashtu janë të hapur për transferimin e Benzemas dhe besojnë se francezi është një përforcim ideal për vijën e sulmit.

Bisedimet pritet të fillojnë ditët në vijim dhe Perez do të tentojë ta bind Benzeman që të transferohet në Paris.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top