fbpx
Connect with us

Benzema i gatshëm për tu transferuar në Premier League nëse Mbappe vjen tek Real!

Sport

Benzema i gatshëm për tu transferuar në Premier League nëse Mbappe vjen tek Real!

Benzema i gatshëm për tu transferuar në Premier League nëse Mbappe vjen tek Real!

Karim Benzema është i gatshëm për tu transferuar në Premier League nëse verën e ardhshme në Santiago Bernabeu do të vijë Kylian Mbappe, raporton Don Balon.

Mbappe me shumë mundësi do të transferohet tek Real Madrid për një shumë të majme parash gjatë verës së 2021, gjë kjo që do të detyrojë Benzeman të kërkojnë një skuadër të re.

Liverpool dhe Chelsea janë dy skuadrat që kanë shfaqur interesim për shërbimet e francezit.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top