fbpx
Connect with us

Benzema bën gati valixhet, zbulohet skuadra ku do ta vazhdojë karrierën

Sport

Benzema bën gati valixhet, zbulohet skuadra ku do ta vazhdojë karrierën

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Benzema bën gati valixhet, zbulohet skuadra ku do ta vazhdojë karrierën.Për Karim Benzeman ky pritet të jetë sezoni i fundit në Santiago Bernabeu.Francezi ka qenë njëri nga shtyllat e Realit në dhjetë vitet e fundit, mirëpo epokës së tij duket se i ka ardhur fundi.Në Bernabeu pritet një revolucion verën e ardhshme, Perez synon transferimin e Mbappe, Haland dhe Raul Jimenez.Interesim për Benzeman ka shfaqur ish klubi i tij Lyoni. Portali spanjoll TodoFichajes, shkruan se Lyoni ka kontaktuar Benzeman për ta bindur që verën e ardhshme ti bashkohet atyre.

Benzema nuk ia ka mbyllur derën rikthimit te Lyon, ndërsa për momentin mbetet i fokusuar te Reali.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

To Top