fbpx
Connect with us

Bënte jetë luksoze, e tregonte në rrjetet sociale, por kur hodhi këtë foto të gjithë e kuptuan se…

tjera

Bënte jetë luksoze, e tregonte në rrjetet sociale, por kur hodhi këtë foto të gjithë e kuptuan se…

Behet fjale per një 22-vjeçar i cili kishte shumë ndjekës në Instagram, e mbante nofkën ‘Oxygod’.I riu, i cili ndiqet nga më shumë se 11,000 persona në Instagram, nuk ngurronte që të tregonte në rrjetin social se çfarë jete luksoze bënte.shtype,reklamen dhe shiko videon

Në një nga postimet e tij, ai shkruante: “Gjithmonë kini besim në vete, edhe kur çdo gjë tjetër të shtyn të besosh që s’mundesh.”

Tani ai perballet me një dënim 17 vjet b.urg pasi u zbulua që prodhonte pilulave ‘të f a lsifikuara’ në një laborator sekret.

  

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

Te fundit

Facebook

Populare

To Top