fbpx
Connect with us

“Bëmë s*ks në hotel, nuk e dinim se janë futbollistë”; bukuroshja islandeze rrëfen natën pasionante me dy yjet e Anglisë

Sport

“Bëmë s*ks në hotel, nuk e dinim se janë futbollistë”; bukuroshja islandeze rrëfen natën pasionante me dy yjet e Anglisë

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

“Bëmë s*ks në hotel, nuk e dinim se janë futbollistë”; bukuroshja islandeze rrëfen natën pasionante me dy yjet e Anglisë.Tani Lara, e cila ishte në mbrëmjen e skandalit me kushërirën e saj, Nadia Sif LindalGunnarsdottir, ka zbuluar saktësisht se çfarë ndodhi gjatë natës së pasionit me
Foden, gjë që bëri që ai dhe Greenwood të dëboheshin nga kombëtarja për shkeljetë rregullave të koronavirusit. Lara tha se bëri shaka me Foden, sepse ishte ndoshtamë i shkurtër se Nadia, para se çifti të llonte “aktivitetin”. Ajo zbuloi për “Mail”: “Unëi thashë Nadia se ndoshta je më e madhe. Pastaj, ai vetëm më puthi. Ishte një puthës i mirë”.

Pas se ksit, ata u bashkuan përsëri me Nadia dhe Greenwood, me futbollistët që ikomplimentuan dhe u bënë video. Lara vazhdon rrëmin e saj: “Ne u argëtuamshumë. Mason po iste për sa e mirë ishte by*a (vithet) ime. Ndihesha mirë për këtë.Phil tha se isha e nxehtë dhe e bukur. Me të vërtetë mendonte se kaloi një kohë tëmirë me mua. Fliste me superlativa për mua, duke më thënë sa e bukur isha. Tëgjitha llojet e gjërave. Pastaj më përqafoi dhe i tha Masonit se isha shumë joshëse”.

Lara zbuloi se si ajo dhe kushërira u zgjuan në mënyrë të vrazhdë nga sta izemëruar i sigurimit të kombëtares së Anglisë në orën 6 të mëngjesit, tri orë pasifutbollistët ishin kthyer në dhomat e tyre, në katin e tretë të hotelit: “Rojet e hotelitna kërkuan me ton të ashpër: Ku janë djemtë? Ku janë djemtë? Ndezën dritat dheshikuan në banjë e në dollape, duke kërkuar lojtarët. Ne menduam se nuk na trajtuanme asnjë respekt. Ata menduan se ishim thjesht vajza të huaja, që nuk kishin rëndësidhe nuk vlenin asgjë”

Takimi u organizua nga kushërira, Nadia, e cila rezervoi një dhomë në katin e shtatëtë hotelit, pasi u lidh me Greenwood përmes një aplikacioni takimesh. Lara iubashkua pasi mori një telefonatë nga kushërira e saj, që i tha se një person tjetërkishte ardhur, Foden. Ajo pastaj u kthye në hotel, para se të blinin disa ëmbëlsira.Ajo kujton: “Arrita në hotel dhe ishte shumë e qetë. Ishte një hotel i bukur, më bëripërshtypje. Unëprenotova një dhomë dhe pagova për të. Kushtonte 10.000 króna (55£).

Phil më kishte thënë se do të ma paguante ai dhomën, por nuk e bëri. Prenotovadhomën 700 në katin e shtatë, Nadia ishte te dhoma 702. Djemtë ishin në katin etretë. Vendosa gjërat në dhomën time dhe shkova te dhoma e Nadia. Djemtë nukishin atje, në llim. Pastaj ata erdhën, ndërsa unë isha në banjë. Ne biseduam përgjysmë ore në dhomën e Nadia. Iu thamë atyre se nuk dinim asgjë për futbollin dhenuk kishim ide se kush ishin. Ne nuk kishim parë asnjë ndeshje. Mason gënjeu përmoshën e tij. Ai tha se ishte 20 vjeç, por në fakt qenka vetëm 18. Supozoj se ai ndihejnervoz. Askush nga ne nuk pinte alkool. Ne thjesht kishim ëmbëlsira.Pastaj, Phil kërkoi të shkonim në dhomën time, vetëm ne të dy. Unë i thashë po.

Aiendosi një komedi në TV, nuk e di cila shfaqje ishte. Pastaj më tha se ishte në librin erekordeve Guinness si lojtari më i ri, që kishte tuar një trofe. Unë iu përgjigja: Po, kjoështë e bukur. Ai shtoi se ishte i ngazëllyer për të ardhmen. Ishte thjesht si një djalëmesatar. Unë nuk e ndieja seishte dikush i famshëm. Ne bëmë shumë shaka. Ai nukmë tregoi për jetën e tij personale, padyshim jo për një fëmijë apo një të dashur”.Me fotot e Lara e Foden, që më vonë u publikuan dhe janë bërë tejet “virale”, jeta esaj ka ndryshuar në mënyrë dramatike; me nënën, babanë dhe yllin e Manchester

City të tërbuar: “Unë e lmova Phil me pantallonat gjysmë të ulura dhe e vendosa nëInstagram vetëm për miqtë e mi më të ngushtë, por njëri prej tyre e regjistroi dhe edërgoi në gazeta. Nëna ime më bërtiti dhe tha se duhet të turpërohesha. Ajo ishte eshokuar, sepse përfundova në çdo media të Islandës. Babai dhe vëllai im thanë sekisha fjetur me armikun, pasi ata janë tifozë të Arsenalit. Foden ishte tërbuar fare. Aimë tha: Pse u desh ta bëje atë? Pse duhej të bëje foto? U përpoqa të shpjegohesha,por ai vetëm tha se nuk kishte kohë për këtë. Kjo ishte hera e fundit që ishim nëkontakt”.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top