fbpx
Connect with us

Befason modelja shqiptare: E kam bërë 30 herë…

Lajme

Befason modelja shqiptare: E kam bërë 30 herë…

Modelja e njohur shqiptare, Vildane Zeneli e ka kryer plot 30 herë testin e Koronavirusit. Lajmin e ka bërë të ditur vetë ajo, me anë të një postimi të bërë në rrjete sociale.

Vildane ka publikuar një foto të testit të bërë së fundmi, i cili ka dalë negativ. Ajo ka treguar se është e ‘fiksuar’ pas shëndetit dhe prandaj është testuar 30 herë.

“Më quani të çmendur, por ky është testi im i 30-të. Po jam e “fiksuar” pas shëndetit. Kushdo që ka qenë pranë meje është mirë”, ka shkruar Vildane.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajme

Te fundit

Facebook

Populare

To Top