fbpx
Connect with us

Befason Lippi: Juventus mbetet favorite, por…

Sport

Befason Lippi: Juventus mbetet favorite, por…

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Marcello Lippi, ish-trajneri i Italisë kampione e Botës në 2006-ën, ka folur në lidhjeme luftën për titull në Serinë A.“Shikoj Juventus-in akoma favorite, por diferencat janë zvogëluar shumë”, ka thënëLippi për Gazzetta dello Sport.“Arritën deri në gjysmënale dhe vetëm një goditje fati ka ndihmuar PSG-në tëkualikohet”.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

To Top