fbpx
Connect with us

Beatrix bie në gjunj dhe…

Magazin

Beatrix bie në gjunj dhe…

Nëse jo me muzikë, është shumë aktive me rrjetet sociale.

Beatrix Ramosaj ka hedhur një fotografi në Instagram ku shihet se pozoi verën e kaluar, kur ishte në ishullin spanjoll, Ibiza.

E me pamjen e saj, Bea dukej shumë e bukur dhe provokative.

Kjo se, Bea ishte ulur në gjunj dhe ishte veshur me të shkurta.

Edhe kësaj radhe, Beatrix në pah ka vënë gjoksin bombastik që ka.

Continue Reading
You may also like...

More in Magazin

Te fundit

Facebook

Populare

To Top