fbpx
Connect with us

“B*çe e mu*it, o të q*fsha robt”, plas keq sherri me gota kokës mes vajzave në lokal (Video)

tjera

“B*çe e mu*it, o të q*fsha robt”, plas keq sherri me gota kokës mes vajzave në lokal (Video)

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Një shèrr mes tre vajzash ka ndodhur në mbrëmje në një lokal në kryeqytet. Të rejat gòditen me gota dhe sháhen me njëra-tjetrën pa e kursyer aspak fjalorin banal.

Për të shuar sherrin mes vajzave është dashur ndërhyrja e personelit të lokalit, ndërkohë që më pas gjendja është qetësuar.

Nuk dihet arsyeja përse ka ndodhur një ngjarje e tillë ndërsa ditët e fundit janë raportuar shpesh zènka mes femrave në rrugët e kryeqytetit.

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

Te fundit

Facebook

Populare

To Top