fbpx
Connect with us

Barcelona transferon yllin e Interit!

Sport

Barcelona transferon yllin e Interit!

Barcelona transferon yllin e Interit!

Christian Eriksen duket se po kalon ditët e fundit tek skuadra e Interit.E ardhmja e tij akoma nuk është e qartë por një gjë dihet që në janar ai do të largohet nga Giuseppe Meazza.Borussia Dortmund dhe Paris Saint Germain janë dy skuadrat që deri më tani kanë qenë të interesuara për shërbimet e tij.

Mirëpo tashmë në garë për të kanë hyrë edhe gjigantët spanjollë të Barcelonës dhe 28 vjeçari danez e ka mirëpritur një lajm të tillë pasi ka ëndërruar që një ditë të veshë fanelën e blaugranave.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top