fbpx
Connect with us

Barcelona synon transferimin e Pogbas dhe Alabas verën e ardhshme

Sport

Barcelona synon transferimin e Pogbas dhe Alabas verën e ardhshme

Barcelona synon transferimin e Pogbas dhe Alabas verën e ardhshme

Katalansit dëshirojnë yllin e United dhe Bayernit.

E përditshmja italiane Mundo Deportivo, raporton se Barcelona synon transferimin e Paul Pogbas dhe David Alabas verën e ardhshme.

Pogba dhe Alaba do të jenë lojtarë të lirë verën e ardhshme dhe Blaugranët janë të gatshëm ti ofrojnë pagë të lartë për ti bindur që të transferohen në Camp Nou.

Katalanasit kanë nevojë për një mbrojtës të krahut të majtë dhe Alaba është përforcimi i duhur sipas Koeman edhe për faktin se mund ta transferojnë me kosto zero.

Pogba gjithashtu do të gjente vend në skuadrën e Koeman si mesfushor defanziv dhe me De Jong do të formonin një dyshe të frikshme.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top