fbpx
Connect with us

Barcelona synon të transferojë dyshen e Premier League në janar

Sport

Barcelona synon të transferojë dyshen e Premier League në janar

Barcelona synon të transferojë dyshen e Premier League në janar

Janari do të jetë një muaj me shumë ngarkesa për skuadrën e Barcelonës.Barcelona bëri disa përforcime gjatë merkatos që kemi lënë pas, por në listën e dëshirave ka akoma disa emra.Sipas raportimeve të ‘Mirror’, Barca synon që gjatë muajit janar të kompletojë transferimin e dy lojtarëve nga PremierligaBëhet fjalë për mbrojtësin e Manchester City, Eric Garcia, si dhe mesfushorin e Liverpool, Georginio Wijnaldum.

Të dy lojtarët ishin shënjestruar nga Ronald Koeman gjatë verës, por transferimi i tyre nuk qe i mundur.Kështu, Barca do të ketë fokusin maksimal te këta dy lojtarë, gjatë merkatos së janarit.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top