fbpx
Connect with us

Barcelona dëshiron yllin e Liverpoolit, nuk është Wijnaldum

Sport

Barcelona dëshiron yllin e Liverpoolit, nuk është Wijnaldum

Salah është i gatshëm për tu larguar nga Anfield, pasiqë ka fituar gjithçka me Liverpoolin dhe dëshiron sfida të reja.

Lajm bombastik nga Spanja.

Siç raporton Don Balon, Barcelona synon transferimin e yllit të Liverpoolit, Mohamed Salah.

Salah është i gatshëm për tu larguar nga Anfield, pasiqë ka fituar gjithçka me Liverpoolin dhe dëshiron sfida të reja.

Edhe Reds janë të gatshëm ta lënë të lirë, ndërsa te Barcelona e shohin egjiptianin si pasuesin ideal të Messit.

Blaugranët do të duhet të paguajnë më së paku 100 milionë euro për transferimin e Salah në Camp Nou.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

To Top