fbpx
Connect with us

Barcelona “bleu” Depay, por La Liga bllokoi transferimin?

Sport

Barcelona “bleu” Depay, por La Liga bllokoi transferimin?

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Barcelona “bleu” Depay, por La Liga bllokoi transferimin?Barcelona ka kohë që është lidhur me Memphis Depay dhe tani raportet po vijnë se në ditën e fundit të afatit kalimtar katalanasit kishin një marrëveshje me Depay dhe Lyon.E përditshmja katalanase “Sport”, shkruan se Barcelona arriti një marrëveshje me Lyon dhe kishte kartën e holandezit, por La Liga bllokoi transferimin.Gjegjësisht, trupi i menaxhuar nga Javier Tebas nuk lejoi Depay të regjistrohej sepse Barcelona tejkaloi kufirin e pagës të rënë dakord si një masë për të luftuar krizën financiare të shkaktuar nga pandemia e koronavirusit.

26-vjeçari duhej të mbërrinte për pesë milionë euro, plus 10 të paguara përmes bonuseve.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

To Top