fbpx
Connect with us

Barcelona afër transferimit të Depay!

Sport

Barcelona afër transferimit të Depay!

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Barcelona afër transferimit të Depay!Barcelona po bën para për të siguruar transferimin e Memphis Depay, raporton Mundo Deportivo.Me largimin e Luis Suarez, Barcelona po kërkon një sulmues të ri dhe për Ronald Koeman sulmuesi holandez është i duhuri.Barcelona e ka të pamundur transferimin e Lautaro Martinez shkaku i çmimit të tij të lartë

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top