fbpx
Connect with us

Askush nuk e priste? Ndodh edhe kjo në Turqi

tjera

Askush nuk e priste? Ndodh edhe kjo në Turqi

Qeveria turke prej nesër vendos orë policore prej orës 21 deri në orën 5 në ditë pune, dhe plotësisht “mbyllje” gjatë fundjavës prej orës 21 të premten deri në orën 5 të hënën.

Presidenti turk, Erdogan, njoftoi se masat hyjnë në fuqi që nga dita e nesërme dhe kanë për qëllim të parandalojnë përhapjen e epidemise.

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

Te fundit

Facebook

Populare

To Top