fbpx
Connect with us

Asgjë nga rinovimi: Sergio Ramos nga sezoni i ardhshëm në Serie A!

Sport

Asgjë nga rinovimi: Sergio Ramos nga sezoni i ardhshëm në Serie A!

Asgjë nga rinovimi: Sergio Ramos nga sezoni i ardhshëm në Serie A!

Real Madrid dhe Sergio Ramos janë larg arritjes së marrëveshjes për rinovimin e kontratës.Siç raporton kanali i njohur televiziv spanjoll El Chiringuito TV, Ramos nuk ka marrë ende thirje nga Florentino Perez për rinovimin e kontratës dhe 34-vjeçari është i gatshëm të largohet nga Santiago Bernabeu.Ramosit i skadon kontrata me Los Blancos verën e ardhshme, ndërsa interesim për të ka shfaqur Juventus dhe PSG.

Biankonerët janë të gatshëm t’ia ofrojnë 11.7 milionë euro në sezon, aq sa kërkon edhe vetë Ramos.Spanjolli preferon kalimin te Juventusi për shkak të Ronaldos.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top