fbpx
Connect with us

Asensio: Ne jemi favoritë në La Liga, ndërsa në Champions…

Sport

Asensio: Ne jemi favoritë në La Liga, ndërsa në Champions…

Asensio: Ne jemi favoritë në La Liga, ndërsa në Champions…

Pavarësisht momentit delikat, Marco Asensio, futbollist i Real Madrid, beson te grupidhe te mundësia për të bërë një sezon shumë të mirë.Pas dy humbjeve të njëpasnjëshme në kampionat dhe Champions, Los Blancos nukdo të paraqiten në mënyrën më të mirë në Clasico-n me Barcelona-n. Por kjo nuk e
shkurajon spanjollin.

“Shumë klube janë interesuar për mua në merkaton e fundit, por unë kam dashurgjithmonë të vishja fanellën e Real Madrid. Dua të toj këtu, kam besimin e Zidane,
por duhet ta tregoj në fushë vlerën time”.Në lidhje me fushën dhe vështirësitë e Real-it:“Favoritë në La Liga? Kemi një nga skuadrat më të mira në botë që drejtohet nganjë trajner i madh. Champions? Favorit është Bayern Munich. Janë kampionët nëfuqi që duhen mundur

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top