fbpx
Connect with us

As Real e as Barca, kjo do të jetë skuadra e ardhshme e Dybalas!

Sport

As Real e as Barca, kjo do të jetë skuadra e ardhshme e Dybalas!

As Real e as Barca, kjo do të jetë skuadra e ardhshme e Dybalas!

Paolo Dybala dhe Juventus kanë ndaluar negociatat për rinovimin e kontratës duke bërë kështu që Chelsea të interesohet për transferimin e tij.Argjentinasi sezonin e kaluar ishte për të mos thënë futbollisti më i rëndësishëm i Zonjës së Vjetër dhe largimi i tij do të krijonte një boshllëk të madh tek Juve.Dybala nuk është fare i kënaqur me Andrea Pirlon.

Futbollisti po kërkon një pagë prej 8-10 milionë eurosh dhe Chelsea është e gatshme ti ofrojë një gjë të tillë dhe ka gati ofertën prej 80-100 milionë euro për të bindur Juventusin.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top