fbpx
Connect with us

Arta Nitaj: ‘Unë Në Çdo IokaI Kur Hy Në Kosovë, Nuk Paguaj Asgjë,.’ – (VIDEO)

tjera

Arta Nitaj: ‘Unë Në Çdo IokaI Kur Hy Në Kosovë, Nuk Paguaj Asgjë,.’ – (VIDEO)

Modelja e njohur Arta Nitaj mbrem ka qenë e ftuar tek emisioni i Luana Vjollcës, Arta foli rreth jetës së saj private dhe pubIike, madje ajo tha se kudo që shkon brenda Kosoves nuk e fut asnjëherë dorën tek kuIeta.SHTYPE REKLAMEN dhe shiko videon ekskluzive

‘Jo unë nuk paguaj asnjëherë, në cdo vend që shkoj i kam krejt gjërat prej shpies.SHTYPE REKLAMEN dhe shiko videon ekskluzive

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

Te fundit

Facebook

Populare

To Top