fbpx
Connect with us

Arsenali pagoi 50 mln euro për Thomas Partey! I ati i djaloshit injoron keq Juventus dhe Chelsea me këtë deklaratë!

Sport

Arsenali pagoi 50 mln euro për Thomas Partey! I ati i djaloshit injoron keq Juventus dhe Chelsea me këtë deklaratë!

Arsenali pagoi 50 mln euro për Thomas Partey! I ati i djaloshit injoron keq Juventus dhe Chelsea me këtë deklaratë!

Babai i Thomas Partey, mesfushori i ri i Arsenalit, i cili arriti në minutën e fundit tëmerkatos së verës, foli për Mirror duke shpjeguar se si Partey pret një ekip të
shkëlqyeshëm, më shumë se Chelsea ose Juventus.“Nuk na shqetësoi asgjë sepse shpresonim për një ekip më të mirë. Ne ishim tëvetëdijshëm për interesimin e Juventusit dhe Chelsea.Mesfushori 27-vjeçar i Ganës bëri 35 paraqitje në kampionat dhe shënoi tre gola përekipin e Diego Simeone pasi ata përfunduan të tretët në La Liga sezonin e kaluar.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

To Top