fbpx
Connect with us

Arsenal përmbys në katër minuta me Luiz dhe Auba (Video)

Sport

Arsenal përmbys në katër minuta me Luiz dhe Auba (Video)

Arsenal përmbys në katër minuta me Luiz dhe Auba (Video)

Arsenal ka realizuar dy gola të shpejtë kundër Rapid-it në ndeshjen e vlefshme përjavën e parë të Europa League.David Luiz dhe Aubameyang kanë shënuar dy gola në katër minuta dhe kanëpërmbysur rezultatin.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top