fbpx
Connect with us

Arrestohet 25-vjeçari nga Studeniçani, policia i gjen 14 emigrantë në makinë

Kronika e Zezë

Arrestohet 25-vjeçari nga Studeniçani, policia i gjen 14 emigrantë në makinë

Mbrëmë në afërsi të parkingut

Mbrëmë në afërsi të parkingut “Miletkovo” në autostradën Gjevgjeli-Demir Kapi është arrestuar 25-vjeçari S.A. nga fshati Studeniçan i Shkupit.

I arrestuari po drejtonte makinën e tipit Wolfsvagen Fejton me targa të një veture tjetër, teksa gjatë kontrollit, policia ka gjetur rreth 14 emigrantë në makinë (12 nga Afganistani dhe dy nga Siria).

S.A. dhe emigrantët janë dorëzuar në SPB-Strumicë për procedurë të mëtutjeshme.

More in Kronika e Zezë

Te fundit

Facebook

Populare

To Top