fbpx
Connect with us

Arjola Demiri e thotë troç, zbulon çfarë qëndron pas vendimit për t’u deputete e PS

tjera

Arjola Demiri e thotë troç, zbulon çfarë qëndron pas vendimit për t’u deputete e PS

ktorja e njohur Arjola Demiri ka pranuar në emisionin OPEN ambicien e saj për të kandiduar për deputete nën siglën e PS në qarkun e Kukësit.

Pjesë nga biseda

Eni Vasili: A do bëhesh deputete?

Arjola Demiri: Pse jo?

Eni Vasili: Pse ky vokacion, pse deputete?

Arjola Demiri: E vërtetë kjo që thua. Jam një zë i fortë për Tropojën dhe qarkun e Kukësin. Jam vajzë e re dhe me energji

Eni Vasili: Do korruptohesh?

Arjola Demiri: Talenti nuk më ik. Jam për ta ringritur Tropojën, nuk vij nga familje që vj edhin. Jemi rritur me djersën e ballit.

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

Te fundit

Facebook

Populare

To Top