fbpx
Connect with us

Arbana Osmani fotografohet per here te pare pas lindjes se djalit/ Ja sa e lumtur duket ajo

tjera

Arbana Osmani fotografohet per here te pare pas lindjes se djalit/ Ja sa e lumtur duket ajo


Moderatorja e njohur Arbana Osmani dhe regjisori Eduart Grishaj u bene prinder te nje vogelushi vetem dy dite me pare. Cifti vendosi qe ta quaj djalin e tyre Dielli. Arbana sot eshte kthyer ne shtepi bashke me djalin ku i ka pritur nje feste mjaft e ngrohte dhe e bukur. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT

Ishte mikja e saj moderatorja Xhemi Shehu ajo e cila ka postuar nje foto me Arbanen. Ne foton e publikuar ne sy bien ambienti i zbukuruar dhe arushet gjigande. Krah fotos, Xhemi shkruan: “Lumturi”. Kjo feste e tregon me se miri qe te gjithe jane mjaft te lumtur per ardhjen ne jete te vogelushit.


Kujtojme se ishte partneri i saj, Eduart Grishaj ai i cili dha lajmin e bukur. “Lindi Dielli” ka qene mbishkrimi i fotos qe publikoi ne rrjetin social Grishaj. Arbana eshte nene e nje djali me te rritur te quajtur Joni i cili me siguri eshte shume i lumtur tani qe u be me nje vella.

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

Te fundit

Facebook

Populare

To Top