fbpx
Connect with us

Antoine Griezmann tek Juve, ylli Biankoner tek Barca!

Sport

Antoine Griezmann tek Juve, ylli Biankoner tek Barca!

Antoine Griezmann tek Juve, ylli Biankoner tek Barca!

Duket se e ardhmja e Antoine Griezmann do të jetë në Torino.Mirëpo Barcelona nga kjo marrëveshje pritet të fitojë një super futbollist që po e kërkon që sa kohë.Bëhet fjalë për Paolo Dybalan, marrëdhëniet e të cilit nuk kanë qenë aspak të mira me drejtuesit e klubit dhe me trajnerin Andrea Pirlo.

Në pikë të parë kjo marrëveshje duket pak e komplikuar mirëpo ngjarjet e ditëve të fundit kanë treguar shumë ku Griezmann publikisht ka kërkuar largimin nga Barca ndërsa argjentinasi nuk duron më ‘strategjitë’ e Pirlos që e mban atë në stol.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top