fbpx
Connect with us

Anija për plaset me urën, pamjet e pazakonta bëjnë xhiron e rrjetit/ VIDEO

Lajme

Anija për plaset me urën, pamjet e pazakonta bëjnë xhiron e rrjetit/ VIDEO

Një ngjarje aspak e zakontë ka ndodhur në Korenë e Jugut. Një anije mallrash ruse ka god it ur urën që lidh trafikun rrugor në Busan, në Korenë e Jugut.
Anija me peshë 5.998 ton go d iti urën Gwangan, pasi kapiteni i anijes ishte në gjendje të de hu r dhe e kishte humbur kontrollin e anijes.Shty,pe rek.lam.en dhe vazh.do shi.ko vid eon e plo.te..

Continue Reading
You may also like...

More in Lajme

Te fundit

Facebook

Populare

To Top