fbpx
Connect with us

Ani pse 50 vjeçe, Violet Kukaj u nda nga burri dhe tregon se si biznesmeni Veseli ia mori zemrën

Lajme

Ani pse 50 vjeçe, Violet Kukaj u nda nga burri dhe tregon se si biznesmeni Veseli ia mori zemrën

Ani pse 50 vjeçe, Violet Kukaj u nda nga burri dhe tregon se si biznesmeni Veseli ia mori zemrën

Ndonëse Violetë Kukaj ka mbushur të 50-tat. Kështu flasin të dhënat personale të këngëtares nga Tërsteniki i Drenasit Violeta Kukaj Retkoceri është këngëtare shumë e njohur.Ajo tanimë është zë i dë shmuar i skenës e muzikës popullore, shkruan “Kosovarja”.Këngët e saj zakonisht i janë dedikuar historisë, dashurisë trímërísë duke mos lënë anash as himnet për bukurinë. / Hap marketingun 5 sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive

Continue Reading
You may also like...

More in Lajme

Te fundit

Facebook

Populare

To Top