fbpx
Connect with us

Allegri merr drejtimin e skuadrës nga Premierliga?

Sport

Allegri merr drejtimin e skuadrës nga Premierliga?

Allegri merr drejtimin e skuadrës nga Premierliga?

Chelsea mund të kërkojnë një trajner të ri për të pasuar Frank Lampardin.Blutë’ e Londrës nuk kanë gëzuar një fillim të mirë në Premierligë, ndërsa në Ligën e Kampionëve kanë barazuar 0-0 me Sevillan në shtëpiMediet sportive raportojnë se këto rezultate i kanë lëkundur pozicionin Lampardit, dhe Roman Abramovich po shikon pasuesin e tij, që është Massimilano Allegri.

Allegri është i papunë që nga viti 2018, kur ishte ndarë me Juventusin.Kalimi në Premierligë do të ishte një përvojë e re për Allegrin, që karrierë deri më tani ka bërë vetëm në Serie A.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

Te fundit

Facebook

Populare

To Top