fbpx
Connect with us

Alberti nga Tirana:Femra, ja çfarë mendojnë gjinekologët kur ju vizitojnë “zogun”

Kuriozitete

Alberti nga Tirana:Femra, ja çfarë mendojnë gjinekologët kur ju vizitojnë “zogun”

WOW !!!

Në një studim të bërë nga disa gjinekologë, dolëm në përfundimin se jo çdo eksperiencë e tyre është e këndshme.

Sipas “The Independet” një grup gjinekologësh kanë treguar në mënyrë anonime për një forum të quajtur “Whisper”, disa nga eksperiencat e tyre kur vizitojnë pacientët.

Reagimet e tyre kanë qenë të ndryshme. Kishte reagime pozitive por dhe negative.

Ja disa nga reagimet e tyre:

“Jam gjinekolog burrë dhe e shijoj shumë punën time.”

“Jam gjinekolog dhe sot në klinikë mund të ndjeja aromën e keqe të një pacienteje sapo hyra në dhomë. E dhimb shme kur njerëzit nuk kujdesen për vetën.”

“Sapo dikush zbulon çfarë pune bëj nuk duan të lidhen me mua. Jam gjinekolog”. Jemi me ty mik. E kuptojmë mirë si mund të ndihesh.

”Të jesh gjinekolog është e lodhshme, por ndihem i lumtur kur ndihmoj gratë.”

Disa gjinekologë kanë mendime të pista. “Jam gjinekolog dhe më duhet të pranoj se disa paciente më eks it ojnë.”

Continue Reading
You may also like...

More in Kuriozitete

Te fundit

Facebook

Populare

To Top