fbpx
Connect with us

Aktori që e tha me të madhe në Turqi jam shqiptar, fotografoget me të dashurën e re/ Ja cila është vajza që i ka marrë zemrën

Sport

Aktori që e tha me të madhe në Turqi jam shqiptar, fotografoget me të dashurën e re/ Ja cila është vajza që i ka marrë zemrën

Aktori që e tha me të madhe në Turqi jam shqiptar, fotografoget me të dashurën e re/ Ja cila është vajza që i ka marrë zemrën

Aktori me origjinë shqiptare, Can Yaman është padyshim një ndër aktorët më të suksesshëm në Turqi. Aktualisht ai luan në serialin “Bay Yanlis”, krah aktores Ozge Gurel.
Në një lidhje të re, Can Yaman kapet mat me të dashurënCan është shumë i komentuar dhe për jetën e tij private, të cilën kohët e fundit është munduar ta ruajë sa më dis krete.

Megjithatë aktori nuk i ka shpëtuar dot syrit të paparacëve. Mediat e huaja shkruajnë se ai ka nisur një lidhje të re.Paparacët kanë fotografuar të dashurën e tij pas takimit të tyre në Ortakoy. “Sapo u takuam me Canin, thjesht biseduam”, është shprehur vajza, identiteti i së cilës nuk është bërë ende i ditur.Aktori me origjinë shqiptare, Can Yaman është padyshim një ndër aktorët më të suksesshëm në Turqi.

Continue Reading
You may also like...

More in Sport

To Top