fbpx
Connect with us

Aksidentohet një makinë me një autobusë në rrugën Kumanovë-Tabanoc, 20 të lënduar

Kronika e Zezë

Aksidentohet një makinë me një autobusë në rrugën Kumanovë-Tabanoc, 20 të lënduar

Njëzet persona janë lënduar si pasojë e nj

Njëzet persona janë lënduar si pasojë e një aksidentit mes një autobusi dhe një makine që ndodhi mbrëmë në autostradën Kumanovë-Tabanoc në orën 21:50 minuta. Vozitësi i autobusit, ai i makinës dhe 19 udhëtarë kanë marrë lëndime trupore dhe janë dërguar për kurim në spitalin e Kumanovës.
Ekipi i policisë ka arritur menjëherë në vendngjarje dhe bashkë me organet tjera kompetente kanë kryer hetime.

More in Kronika e Zezë

Te fundit

Facebook

Populare

To Top