fbpx
Connect with us

Aksident në aksin Shkodër-Muriqan, 1 i vdekur

Lajme

Aksident në aksin Shkodër-Muriqan, 1 i vdekur

Një person ka mbetur i vdekur si pasojë e një aksidenti në aksin Shkodër- Muriqan. Viktima është identifikuar si Lin Dedaj.

Dedaj mësohet se ka qenë duke udhëtuar me motorçikletë dhe ka humbur kontrollin duke përfunduar në kanal. Policia ndodhet në vendngjarje dhe kanë nisur hetimet për zbardhjen e shkaqeve të ngjarjes.


Etiketa: 1 i vdekur, Aksident në aksin Shkodër-Muriqan


More in Lajme

Te fundit

Facebook

Populare

To Top