fbpx
Connect with us

Aida Doçi hiq pa durim … menjëher në pritje të fëmijës së parë?

Magazin

Aida Doçi hiq pa durim … menjëher në pritje të fëmijës së parë?

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtypur mbi rekl.amat(Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Pak javë më parë u bë e ditur se këngëtarja Aida Doçi u fejua me menaxherin e saj, ndërkaq vetëm pak ditë më parë u tha se çifti janë martuar, shkruan “Kosovarja”.

Nga dita e marteses së këngëtares së afirmuar, dolen edhe disa foto, ku ajo dukej mjaftë elegante.

Por, ka zëra që Aida Doçi është shtatzëne dhe po e pret fëmijën e parë. Ndonëse në fotot e publikuara nuk dukej asgjë, këto janë fjalët që po qarkullojnë.

Çifti nuk kanë konfirmuar asgjë në lidhje me thashethemet rreth një shtatëzanie të mundshme, shkruan “Kosovarja”.

 

Continue Reading
You may also like...

More in Magazin

To Top