fbpx
Connect with us

Ai kishte 20 vjet pa e bërë atë me një grua, 53-vjeçari harxhon të gjitha ato para për të blerë një kukull: Me këtë ai është rehat, nuk shqetëson shpirtin si gratë

tjera

Ai kishte 20 vjet pa e bërë atë me një grua, 53-vjeçari harxhon të gjitha ato para për të blerë një kukull: Me këtë ai është rehat, nuk shqetëson shpirtin si gratë

Një burrë i cili kishte qenë për 20 vite beqar ka blerë një kukull gome me vlerë 1100 £. Si thotë ai kjo është gjëja më e mirë që ka bërë për veten e tij.

Scott Pearson 53 vjeç, i cili ka qenë beqar për gati 20 vjet thotë se kukulla e tij i ngjan këngëtares Janet Jackson.

Kukullës së tij ai i ka vënë emrin Kianna. Si tregon i moshuari, kukulla e ka lumturuar shumë gjatë netëve të ka rantinës. Ai punon si kuzhinier dhe thotë se puna nuk e lejon që të ketë një lidhje ndaj edhe zgjodhi të blejë një kukull.

Scott, i cili jeton në Brighton, East Sussex në Angl i tha Daily Star Online:

“Nuk më pëlqen shumë ta quaj atë një ‘kukull’, për mua ajo është gruaja ime dhe me të më ka rënë shpirti rehat. S’ta mërzit shpirtin si femrat.”

Continue Reading
You may also like...

More in tjera

Te fundit

Facebook

Populare

To Top