fbpx
Connect with us

Adelina Tahiri trondit me deklaratën e fundit rreth burrit të saj

Lajme

Adelina Tahiri trondit me deklaratën e fundit rreth burrit të saj

Këngëtarja e njohur Adelina Tahiri ishte pjesë e “Ftesë në 5” me Bieta Sulon përmes një lidhje Skype, nga ku tregoi rutinën e këtyrë ditëve në vetizolim.

Sa i përket marrëdhënies me të shoqin, Adelina pranoi se ka pasur edhe zënka për arsye të vogla, por mes tyre ka dashuri pafund.

E pyetur nga Bieta nëse i gatuan të shoqit çdo natë pjatën e dëshiruara, ajo tregoi se ky i fundit nuk është person i fiksuar pas ushqimit.

“Burri im nuk është tip që ha shumë.

Ai do vetëm mishin dhe nuk është tip që ha shumë natën.

Dëshiron vetëm çokollatë nëse i jap dhe është njeriu më i lumtur në botë.

Dashurinë ia merr edhe me diçka të vogël”, tha ndër të tjera ajo.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajme

Te fundit

Facebook

Populare

To Top