fbpx
Connect with us

Adelina: “Kur i kam tregu të pasmet unë, femrat në Kosovë nuk kanë ditë me lexu”

Lajme

Adelina: “Kur i kam tregu të pasmet unë, femrat në Kosovë nuk kanë ditë me lexu”

Këngëtarja e njohur Adelina Ismaili gjate intervistes se fundit ka folur per jeten e saj private dhe publike, Adelina u shpreh se vajzat ne ditet e sotme po e teprojn shumë duke i treguar të pasmet.‘

Kur i kam tregu të pasmet unë, femnat ne Kosovë nuk kanë ditë shkrim as lexim.’Adelina: ‘Kur i kam tregu të pasmet unë, femrat në Kosovë nuk kanë ditë me lexu.’

Continue Reading
You may also like...

More in Lajme

Te fundit

Facebook

Populare

To Top