fbpx
Connect with us

Adelina Ismajli, Ai burrë që nuk të ngin mirë në shtrat leje ‘Pshurr’ n’to e shko te tjetri

Lajme

Adelina Ismajli, Ai burrë që nuk të ngin mirë në shtrat leje ‘Pshurr’ n’to e shko te tjetri

Adelina Ismajli, Ai burrë që nuk të ngin mirë në shtrat leje ‘Pshurr’ n’to e shko te tjetri

Padyshim qe per shume njerez ne Kosov dhe Shqiperi Adelina Ismajli ngelet ikona e pathyeshme e viteve 90 ku u zgjedh si miss.E pastaj nuk ndaloi rrugen e artit por vahzdoi me muzike ku gjithashtu they shume tabu si me veshje te shkurtera dhe video duke ekspozuar trupin e saj te nxehte.Mirepo edhe kesaj here ajo e ftuar ne Top Channel tregon per jeten e saj. / Hap marketingun 5 sekonda dhe shfaqen Pamjet Ekskluzive

Continue Reading
You may also like...

More in Lajme

Te fundit

Facebook

Populare

To Top