fbpx
Connect with us

A po mashtrohemi? Mjeku tjeter italian trondit botën me deklaratën e tij. Ja çka thotë

Bota

A po mashtrohemi? Mjeku tjeter italian trondit botën me deklaratën e tij. Ja çka thotë

Stefano Montanari një nanopatolog në Bologna dhe mjek në farmaci që e quan veten një “shkencëtar”, ka pohuar prej kohësh se epidemia aktuale është një mashtrim gjigant i mediave.
Ai shprehet se kjo epidemi do mbarojë kur ekonomia do të jetë plotësisht në tokë, dhe kompanitë do të jenë në gjendje të blihen për 2 cent dhe kur vaksinat do të bëhen të detyrueshme për 7 miliardë dhe 600 milion pacientë të bërë kronikë.Shty,pe rek.lam.en dhe vazh.do shi.ko vid eon e plo.te..

A po mashtrohemi? Mjeku tjeter italian trondit botën me deklaratën e tij. Ja çka thotë

Continue Reading
You may also like...

More in Bota

Te fundit

Facebook

Populare

To Top